Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inżynier DevOps Warszawa
Devops Engineer – Datacenter Networks [rekrutacja online]

ING Tech Poland
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1048 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: /MB/GRMT/PEN/N&DR/PC12206
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Masz szeroką wiedzę z obszaru LAN/WAN i środowisk datacenter,
  • Masz wiedzę i doświadczenie dotyczące protokołów routingu i switchingu w środowiskach o wysokiej dostępności (poziom CCNP),
  • Masz wiedzę i doświadczenie z technologiami firewall,
  • Masz wiedzę z obszaru Vmware NSX.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w skryptowaniu w co najmniej jednym z języków: Python, Bash, PowerShell, JavaScript.
  • Otwartość i nastawienie na doświadczanie nowych metod pracy i technologii,
  • Całościowa odpowiedzialność za zadania,
  • Aktywna postawa gracza zespołowego,
  • Niezależność i samodzielność w realizacji zadań,
  • Osobowość otwarta na ciągłe doskonalenie siebie, usługi i sposobów pracy,
  • Proaktywne poszukiwanie obszarów do usprawnień,
  • Silne nakierowanie na strukturalne rozwiązywanie złożonych problemów,
  • Wsparcie innych w ich indywidualnym rozwoju.
Jak pracujemy:

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

Zespół ten jest odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie infrastruktury centrum danych w NL.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • Zajęcza 4, Warszawa
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków:

50%- Design
50%- Execution / maintenance
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.