Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Inżynier DevOps Wrocław
DevOps Engineer (z językiem angielskim lub niemieckim)

TeamQuest
Wrocław
praca stacjonarna
2045 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla grupy kapitałowej szwajcarskiej firmy z polskim oddziałem we Wrocławiu. Doświadczonej firmy dostarczającej innowacyjne oprogramowanie, umożliwiające przetwarzanie ogromnych ilości danych, dedykowane największym światowym korporacjom. Firmy będącej liderem w zakresie innowacyjnych rozwiązań do zarządzania danymi, która w ramach współpracy z globalnymi i dużymi przedsiębiorstwami, oferuje kompleksową obsługę zakładającą zarówno strategiczne doradztwo w zakresie zarządzania danymi biznesowymi, projektując i wdrażając programy do zarządzania danymi oraz pomiary jakości danych, poprzez tworzenie indywidualnych rozwiązań. Firmy, która swoje autorskie narzędzia i usługi opiera na najnowszych odkryciach Centrum Naukowego w Szwajcarii, będąc z nimi w ścisłej współpracy, co pozwala na ciągłe podnoszenie efektywności zarządzania danymi. A jednocześnie dla firmy, która dba o swoich pracowników, zapewniając im rodzinną kulturę biznesową, realne możliwości rozwoju, a także niestandardowe warunki biurowe dostosowane do potrzeb pracowników, mając na względzie ich wygodę, komfort i autentyczną przynależność do rozbudowywanego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:
MIASTO Wrocław
Nr ref.: 29790#18080025
Zakres obowiązków:
  • Obsługa i monitorowanie infrastruktury i usług pomocniczych
  • Wspieranie programistów, w celu zapewnienia odpowiednich narzędzi
  • Dokumentowanie infrastruktury i krajobrazu narzędzi
  • Wspieranie obsługi incydentów i zarządzanie nimi
  • Automatyzacja przepływów pracy podatnych na błędy
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze Operacji, Ciągłej Integracji i Rozmieszczania - mile widziane doświadczenie programistyczne
  • Doświadczenie w pracy w powłoce systemu UNIX
  • Doświadczenie w konteneryzacji za pomocą Docker
  • Doświadczenie z narzędziami konfiguracyjnymi (takimi jak Ansible) przynajmniej na poziomie monitorowania
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, analizowania, naprawiania i zapobiegania przyszłym incydentom
  • Doświadczenie z przynajmniej jednym językiem skryptowym
  • Chęć poszerzenia zestawu umiejętności o nowe narzędzia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2/C1 z płynną komunikacją
  • Samodzielność i chęć do nauki

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • Stałą współpracę na podstawie B2B z płatnym urlopem (26 dni)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z miesięcznymi i rocznymi premiami uznaniowymi
  • Dołączenie do małego, 8-osobowego zespołu z gwarantowaną wspaniałą atmosferą
  • Wsparcie podczas wdrażania w specyfikę pracy
  • Rzeczywisty wpływ na kształt, kulturę, atmosferę i rozwój firmy - decyzje podejmowane są na podstawie wspólnych dyskusji i wizji
  • 2-4 dniowe zagraniczne wyjazdy integracyjne (firma pokrywa wszystkie koszty)
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Świetna, dobrze skomunikowana lokalizacja biura w centrum Wrocławia, sąsiadująca z oczkiem wodnym
  • Nowoczesne biuro z tarasem wyposażonym w leżaki, stołówką i dobrze wyposażoną kuchnią ze stałym dostępem do przekąsek i napojów
  • Duże biurka (80cm / 160cm)
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komunikacja za pomocą Slacka
  • Perspektywa dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Krótki proces rekrutacji: 1 spotkanie
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118