Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

DevOps Engineer

Diverse Consulting Group Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Diverse Consulting Group jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Deployment wewnętrznych aplikacji
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów
  • Rozwiązywanie problemów i tworzenie środowisk produkcyjnych i testowych
  • Przeprowadzanie konfiguracji i transformacji środowisk
  • Konsultacje z zespołem developerskim w zakresie kodu i zarządzania konfiguracją
  • Współpraca z zespołami z Polski i z zagranicy
  • Implementacja API opartych na mikroserwisach na platformie Azure/AWS połączona z bazami danych
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie jako DevOps/ Inżynier aplikacji / System Engineer
  • Doświadczenie w projektach chmurowych (Azure/AWS)
  • Znajomość języków skryptowych i współpracy z developerami Java/.NET/PHP
  • Znajomość narzędzi: Docker, Jenkins, Gitlab, WebLogic, SQL, Ansible, Kubernetes lub innych
Oferta:
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Praca w metodologii scrum
  • Dobre warunki finansowe
  • Kontrakt B2B/umowę o pracę na outsourcing przez firmę DCG

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Diverse CG (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier DevOps

Pojęcie DevOps stanowi połączenie dwóch angielskich słów – development (rozwój) oraz operations (operacje) – i idealnie oddaje charakter pracy inżyniera DevOps. Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku jest połączenie działań charakterystycznych dla działów rozwoju i developerów programujących aplikacje oraz działów utrzymania administratorów utrzymujących ...
Inżynier DevOps Praca Inżynier DevOps

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Diverse Consulting Group Sp. z o.o..