DevOps Engineer

Power Media

Wrocław

32 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

DevOps Engineer
Miejsce pracy: WrocławNr ref.: DV/WRO/JW

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się tworzeniem systemów informacji pasażerskiej poszukujemy pracowników na stanowisko DevOps Engineer.

Jeśli szukasz nowych, interesujących zadań - aplikuj?

Nasz klient szuka poszukuje DevOpsa do zespołu we Wrocławiu, który jest częścią międzynarodowego zespołu programistycznego (współpraca głownie z Finlandią).

DevOps Engineer

Miejsce pracy: Wrocław

 

Jakie będą Twoje główne zadania?

Zapewnisz wsparcie zespołom programistycznym i operacyjnym przez m.in.

 • automatyzację procesu tworzenia oprogramowania
 • strukturyzację i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją oprogramowania
 • automatyzację wdrażania i monitorowania oprogramowania
 • automatyzacja testowania oprogramowania na wielu poziomach i monitorowanie wyników
 • monitorowanie stabilności środowiska laboratorium testowego i rozwiązywanie problemów
 • opracowywanie i doskonalenie praktyk i procedur operacyjnych
 • pomoc i szkolenie zespołów projektowych w zakresie konfiguracji, badania problemów i utrzymania wdrożeń systemu
   

Czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się w tej roli?

 • dobrej znajomości systemów budowy i integracji oprogramowania oraz automatyzacji testów
 • wiedzy na temat Linuxa, znajomości Shella
 • rozumienia złożonych architektur systemów
 • nastawienie na wysoką jakość pracy
 • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

Przyda się również:

 • doświadczenie w zarządzaniu sieciami IP (routing, VLAN, VPN, firewalle)

Na co (poza ciekawymi projektami i nowoczesną technologią) możesz liczyć?

 • indywidualną ścieżkę rozwoju, super zgrany zespół
 • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy (no open space, no dress code)
 • nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym oraz boksem na rowery (i prysznicem)
 • elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00)
 • kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed), świeże owoce

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Inżynier DevOps 
Pojęcie DevOps stanowi połączenie dwóch angielskich słów – development (rozwój) oraz operations (operacje) – i idealnie oddaje charakter pracy inżyniera DevOps. Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku jest połączenie działań charakterystycznych dla działów rozwoju i developerów programujących aplikacje oraz działów utrzymania administratorów utrzymujących ...
Praca Inżynier DevOps