Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy

DevOps Engineer

Jefferson Frank International
Łódź
praca stacjonarna
1610 dni temu

Jefferson Frank is the Amazon Web Services (AWS) recruiter of choice. We work with organizations worldwide to find and deliver the best permanent and contract AWS DevOps, Big Data, IaaS and PaaS professionals on the planet.
DevOps Lead

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 03.10KG

Wymagania:

  • Umiejętności z obszaru środowisk do zarządzania kontenerami: Docker, Kubernetes, Red Hat OpenShift.
  • Znajomość produktów (Jira, Bamboo, Confluence, BitBucket)
  • Znajomości narzędzi służących do zarządzania konfiguracją: Ansible, Puppet, Chef
  • Zrozumienia założeń metodologii DevOps
  • Zrozumienia procesów CI/CD
  • Doświadczanie w pracy z narzędziami umożliwiającymi ciągłą integrację i dostarczanie: Jenkins, Bamboo, AWS

Twoje zadania będę obejmowały:

  • Projektowanie i implementację rozwiązań automatyzujących proces tworzenia i wdrożenia oprogramowania
  • Prezentację i dyskusję rozwiązań opartych o założenia i kulturę DevOps
  • Budowanie rozwiązań w oparciu o portfolio narzędzi DevOps
  • Implementację ciągłej integracji i dostarczania oprogramowania.
  • Orkiestrację procesów dostarczania i budowania środowisk
  • Wykorzystanie chmury obliczeniowej do budowania rozwiązań
  • Dyskusje z klientami o wyzwaniach, ryzykach i korzyściach migracji do chmury obliczeniowej oraz wdrożenia modelu DevOps.
  • Pracę z wykorzystaniem metodyk zwinnych