DevOps Engineer

Power Media

Warszawa

20 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: WarszawaNr ref.: DevOps/Waw/MS

Opis stanowiska

Dla naszego  Klienta z branży e-commerce, szybko rozwijającej się młodej firmy ze skandynawskim kapitałem szukam osoby na  stanowisko: DevOps Engineer

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście Południowe

Chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych inżynierów oraz brać udział w tworzeniu platformy internetowej? Chcesz pracować w miejscu, gdzie dobry nastrój w pracy spotyka się z pełnym profesjonalizmem? Szukamy właśnie Ciebie!

Będziesz  Team Leaderem zespołu składającego  się z bardzo doświadczonych programistów systemów, specjalistów od baz danych i projektantów interfejsów.

Będziesz czuwał nad zapewnieniem właściwego wdrożenia standardów obowiązujących w całej firmie oraz czuwał nad konfiguracją  środowisk deweloperskich i testowych w infrastrukturze chmurowej

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Team Leadera w zespole
  • Weryfikowanie możliwych usprawnień procesów i ich wdrożenie na platformie chmurowej
  • Projektowanie systemu i modelowanie danych

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu dużą infrastrukturą serwerową (200+ serwerów/maszyn wirtualnych)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Ansible i Terraform
  • Doświadczenie związane z pisaniem skryptów  w  Bash
  • Bardzo dobra znajomość  Linux
  • Znajomość  systemu kontroli wersji GIT
  • Wiedza z zakresu OSI Model
  • Znajomość  systemu do zarządzania bazami danych PostgreSQL
  • Znajomość  Nginx, RabbitMQ, TeamCity, Varnish i HaProxy
  • Mile widziana znajomość: PHP –Fpm , PHP-CLI, AWS
  • Znajomość języka angielskiego na poziome B2,
  • Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Poczucie humoru i elastyczność.

Oferujemy:

  • Współprace na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość tworzenia i wdrażania projektów
  • Lunche, udział w eventach,
  • Brak okresu próbnego
  • Opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Niepowtarzalną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Poznaj stanowisko: Inżynier DevOps
Pojęcie DevOps stanowi połączenie dwóch angielskich słów – development (rozwój) oraz operations (operacje) – i idealnie oddaje charakter pracy inżyniera DevOps. Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku jest połączenie działań charakterystycznych dla działów rozwoju i developerów programujących aplikacje oraz działów utrzymania administratorów utrzymujących ...
Praca Inżynier DevOps