DevOps Engineer

Power Media

Warszawa

15 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

DevOps Engineer
Miejsce pracy: WarszawaNr ref.: DO/WAW/NW

Dla naszego – firmy, która specjalizuje się   w badaniach  rozwoju zaawansowanego oprogramowania systemowego, poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer. Firma naszego klienta współpracuje z USA, Japonią i krajami EU. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą dołączyć do płaskiej struktury, w której każdy może wykazać się inicjatywą, gdzie stosuje się zwinne techniki wytwarzania oprogramowania.

                                                                                       DevOps Engineer
Lokalizacja: Warszawa – Kabaty

Projekt dotyczy wdrożenia  nowatorskiego produktu łączącego koncepty Machine Learning i BigData

Twoimi zadaniami będą:

 • Rozwój IaC (Infrastructure as Code) i utrzymanie projektu opartego na chmurze
 • Wsparcie dla programistów w zakresie integracji / wdrażania niezbędnych systemów

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

 • Znasz przynajmniej jeden z języków skryptowych – dodatkowym plusem będzie znajomość Python / Bash
 • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji DevOps (np. Ansible/Terraform)
 • Praca z chmurą nie jest Ci obca (AWS, Azure)
 • W swojej pracy korzystasz z narzędzi CI takich jak Jenkins/GitHub
 • Masz doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker)
 • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

 

Twoim dodatkowym plusem będzie:

 • Doświadczenie w pracy z platformą Apache Hadoop oraz Apache Spark Doświadczenie we wdrażaniu rozproszonych systemów plików: Ceph/ GlusterFS
 • Znajomość narzędzi monitoringu: Prometheus/ InfluxDB

W zamian otrzymasz:

 • Zatrudnienie w oparciu o B2B i elastyczne godziny pracy
 • Praca w małych zespołach (3-5 osób) w wydzielonych pokojach
 • Play room
 • Miejsce do gry w piłkę nożną (i możliwość dołączenia do drużyny)
 • Wyjścia integracyjne i sportowe (mecze tenisa, bieganie, wspinaczki)
 • Kreatywny i chętnie dzielący się doświadczeniem zespół
 • Hackatony
 • Niekorporacyjny charakter pracy, luźna i przyjazna atmosfera
 • Dla chętnych delegacje do Japonii, USA i nie tylko

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Inżynier DevOps 
Pojęcie DevOps stanowi połączenie dwóch angielskich słów – development (rozwój) oraz operations (operacje) – i idealnie oddaje charakter pracy inżyniera DevOps. Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku jest połączenie działań charakterystycznych dla działów rozwoju i developerów programujących aplikacje oraz działów utrzymania administratorów utrzymujących ...
Praca Inżynier DevOps