Najnowsze oferty pracy

  • Doktorant / Stypendysta w Zakładzie Anatomii i Neurobiologii

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Kandydat spełniający wymagania weźmie udział w realizacji projektu badawczego finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki (NCN) w ramach konkursu SONATA 18, UMO-2022/47/D/NZ3/02613, pt. „Receptor EBI2 jako nowy target terapii naprawczej mieliny w stwardnieniu rozsianym”, kierowanego...
Zobacz więcej ofert pracy

Doktor nauk

Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu
Radom
specjalista mid / senior
umowa o pracę / o dzieło / zlecenie
praca stacjonarna
408 dni temu

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim.
Misją Akademii Handlowej Nauk Stosowanych jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.
Uczelnia realizując swoją działalność edukacyjną dąży do wychowania studentów w duchu poszanowania praw człowieka, patriotyzmu, demokracji oraz odpowiedzialności za dobro społeczeństwa i państwa.

Doktor nauk
Miejsce pracy: Radom
Opis stanowiska:


Akademia Handlowa Nauk Stosowanych poszukuje doktorów.

 

Wymagania:
  • tytuł doktora
 
 

Podobne oferty

  • Doktorant / Stypendysta w Zakładzie Anatomii i Neurobiologii

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Kandydat spełniający wymagania weźmie udział w realizacji projektu badawczego finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki (NCN) w ramach konkursu SONATA 18, UMO-2022/47/D/NZ3/02613, pt. „Receptor EBI2 jako nowy target terapii naprawczej mieliny w stwardnieniu rozsianym”, kierowanego...