Doradca ds. nieruchomości (wynajem/sprzedaż)

LOCO Real Estate

Warszawa

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 2627972, z dnia 2019-08-23

LOCO Real Estate

LOCO Real Estate jest jedną z wiodących agencji nieruchomości zajmującą się wynajmem i sprzedażą mieszkań, apartamentów oraz domów na terenie Warszawy i w Konstancinie-Jeziorna. Oferujemy nieruchomości przede wszystkim z rynku wtórnego, jednak w ofercie mamy również wyselekcjonowane propozycje z rynku pierwotnego. Blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży, wysokie standardy pracy zaowocowały współpracą z tak prestiżowymi Klientami jak ambasady, instytucje międzynarodowe oraz największe światowe firmy działające w Polsce. Świadczymy usługi na rzecz m.in. Google, P&G, EY, PWC, Jeronimo Martins, Ikea, PZU, BZWBK, Huawei, Mitsubishi, Bank of China.

Doradca ds. nieruchomości (wynajem/sprzedaż)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 1a/08/2019

 

Opis stanowiska

Cenimy różnorodność, nie ma dla nas znaczenia wiek, płeć czy kolor skóry - dzięki temu tworzymy całość i patrzymy na nieruchomości z różnych perspektyw. Wspieramy się wiedzą i doświadczeniem, wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom. Cenimy ludzi z pasją, którzy nie boją się pracy, lubią zdobywać nową wiedzę i pragną być ekspertami. Poszukujemy wyjątkowych osób, które dobrze wpiszą się w kulturę organizacyjną LOCO Real Estate.

Wymagania

Poszukujemy osób doświadczonych w pracy z klientem, ambitnych, elokwentnych, z doskonałą prezencją oraz perfekcyjną organizacją pracy własnej. Warunkiem koniecznym jest bardzo znajomość języka angielskiego oraz polskiego, sprawne posługiwanie się pakietem Office (w szczególności word/excel/power point), posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B. Dodatkowym atutem będzie własny samochód. Jesteśmy otwarci na współpracę z ekspatami, bo z takimi pracujemy.

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie, lojalność i realizację celów oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, szkolenia, opiekę menedżera, wsparcie administracyjne, wygodne dwupoziomowe biuro w kamienicy w centrum Warszawy wraz z dostępem do miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Dla osób z doświadczeniem jako doradca ds. nieruchomości - proponujemy umowę B2B na korzystnych warunkach prowizyjnych. Dla osób, które pracowały z klientami w innych branżach – w początkowym okresie oferujemy stanowisko Młodszego doradcy ds. nieruchomości oraz stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie/UOP (+ prowizję).

Stwarzamy możliwości rozwoju, idealne warunki do realizacji planów i marzeń. Przekonaj nas, że szukamy właśnie Ciebie! – wyślij list motywacyjny.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości 
Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Praca Doradca ds. Nieruchomości