Doradca ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Wrocław

10 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław

Centrum Rozwoju Szkolnictwa Wyższego TEB Akademia jest Założycielem

Wyższych Szkół Bankowych, Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, która w rankingu Perspektywy od lat uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku oraz jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradcy ds. Obsługi Klienta Biznesowego
w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

ZADANIA:
  • sprzedaż produktów edukacyjnych w obszarze klientów biznesowych i instytucjonalnych, a w szczególności:
    - badanie potrzeb w zakresie rozwoju pracowników
    - przygotowywanie oferty Uczelni w ramach partnerstwa biznesowego
    - prowadzenie rozmów i negocjacji w ramach oferty
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • wspieranie działań marketingowych (np. udział w targach)
KLUCZOWE KOMPETENCJE:
  • zorientowanie na realizację celu sprzedażowego
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • zdolność organizacji i planowania czasu pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • inicjatywa i dynamizm w działaniu
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta związanej ze sprzedażą usług w obszarach B2B
  • prawo jazdy kat. B (mile widziany własny środek transportu)
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • zwrot kosztów dojazdu do klienta
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • dodatkowe dni wolne od pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj