Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca ds. sprzedaży – branża kart paliwowych

E100 International Trade sp. z o.o

Warszawa

10 dni temu

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

W ramach prowadzonej działalności chcemy być kluczowym partnerem dla firm transportowych i niezależnie od rozmiarów floty samochodowej świadczyć pełne spektrum usług i pomocy klientom w każdej sytuacji.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy aby rozwijać obszary w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny do Działu Telesales na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Cel stanowiska: Sprzedaż kart paliwowych E100 i usług dodatkowych do klientów biznesowych z bazy danych.

Opis stanowiska:
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Obsługa telefoniczna oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sprzedaż produktów do Klientów z bazy danych – budowanie relacji, negocjacje handlowe, finalizacja sprzedaży
  • Analiza klientów na podstawie raportów, przygotowanie oferty
  • Analiza konkurencji i zapotrzebowania klientów
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Mile widzialne doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu nowych klientów
  • Nastawienie na cel i motywacja do działania
  • Umiejętności sprzedażowe oraz świetne zdolności komunikacyjne
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace od początku współpracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport)
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Poznaj

E100 - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży