Doradca ds. Sprzedaży Mieszkań [rekrutacja online]

EPCM Executive Search

Warszawa

31 dni temu

Międzynarodowy developer specjalizujący się budowie osiedli mieszkaniowych poszukuje Doradcy ds. Sprzedaży. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż w inwestycjach mieszkaniowych dewelopera. Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet benefitów oraz zdecydowanie konkurencyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie kupna mieszkania;
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientem;
  • Prowadzenie Klienta przez cały okres trwania transakcji
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych Klientów;
  • Prowadzenie spotkań z Klientami oraz prezentacja ofert;
  • Kompletowanie dokumentów oraz udział w zawieraniu transakcji;
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej;
  • Współpraca z Klientami podczas finalizacji;
  • Współpraca z innymi działami oraz przygotowywanie raportów.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w spółkach deweloperskich;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość branży, tematyki nieruchomości oraz lokalnego rynku;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Samodzielność oraz komunikatywność;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Nastawienie na osiąganie celów;
  • Dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • Umowę o Pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe powiązane z osiągniętymi wynikami (premia miesięczna + kwartalna)
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony żywieniowe, dofinansowanie do nauki)
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie oraz realne perspektywy rozwoju.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości
Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Praca Doradca ds. Nieruchomości