Doradca ds. wynajmu powierzchni biurowych / Agent nieruchomości
KG Partners Property Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
kontrakt B2B
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 5601489, z dnia 2021-09-15

Aktualnie szukamy osoby do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w Warszawie.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami poszukującymi powierzchni biurowej oraz właścicielami nieruchomości
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja nieruchomości,
  • Obsługa transakcji wynajmu/sprzedaży nieruchomości
  • Udział w negocjacjach handlowych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe z zakresu rynku nieruchomości (wynajem i sprzedaż nieruchomości)
  • Znajomość jęz. angielskiego mile widziana
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Wysoka motywacja do realizacji celów i osiągania sukcesów
  • Pasja, przedsiębiorczość i ambicja

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w formie czytelnego systemu prowizyjnego
  • Zatrudnienie - kontrakt B2B
  • Godziny pracy od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dobrej, motywującej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez KG Partners Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu wzięcia udziału w aktualnym procesie rekrutacyjnym.”

Poznaj