Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego

24bonus.pl Sp. z o.o.

Toruń

218 dni temu

Ogłoszenie numer: 1828497, z dnia 2017-11-15

24bonus.pl Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange Polska.
Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Nr Ref.: DKB_1

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z klientami
  • Praca w terenie z bezpośrednim kontaktem z klientem
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja nałożonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki na zewnątrz

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2B
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziana znajomość rynku telekomunikacyjnego i IT
  • Gotowość do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Przedsiębiorczość i otwartość na wyzwania

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju we współpracy z liderem rynku telekomunikacyjnego
  • Pakiet szkoleń produktowo – ofertowych oraz konkursów sprzedażowych
  • Stałą część wynagrodzenia
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Wsparcie regionalnych koordynatorów
  • Niskie plany sprzedażowe na etapie wdrożenia

Dodatkowo:

  • Kartę Multisport Plus
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet Medyczny Lux Med
  • Bezpłatne użytkowanie Biura Regionalnego
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Poznaj stanowisko: Konsultant Klienta Biznesowego

Konsultant Klienta Biznesowego to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie klientów - małych i średnich przedsiębiorstw i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz odpowiada za aktywną sprzedaż produktów i usług firmy. Poza tym, negocjuje warunki sprzedaży i przygotowuje umowy, doradza klientom w zakresie wyboru usług, produktów, a także przygotowuje prezentację ofert i przeprowadza szkolenia. ...
Konsultant Klienta Biznesowego Praca Konsultant Klienta Biznesowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (146)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (897)
Tarnów (29)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1867)
Radom (60)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (125)
Nysa (21)