Doradca Klienta ds. Nieruchomości

Warsaw Beautiful Real Estate Agency Katarzyna Czubała-Frydrych

Warszawa - Służewiec

1 godz. temu

Metrohouse to sieciowa agencja nieruchomości. W całej Polsce działa aż 80 biur oraz ponad 500 doradców. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa - Służewiec
Opis stanowiska pracy:
  • przygotowanie ofert dla Klientów,
  • oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom,
  • dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości,
  • dokonywanie analizy rynku nieruchomości,
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji,
  • stały kontakt z klientem.
Oczekujemy:
  • budowania długotrwałych relacji z Klientami,
  • otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu,
  • wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów,
  • wykształcenia min. średniego,
  • dobrej organizacji pracy,
  • ambicji i samodzielności,
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • dyspozycyjności,
  • doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem.
Zapewniamy:
  • dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
  • dedykowany system CRM do obsługi zleceń,
  • szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą
  • szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami
  • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie Dyrektora biura oraz wszystkich Doradców,

Zależy nam na długotrwałej współpracy pełnej sukcesów i obustronnej satysfakcji dlatego jeżeli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie, prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Czy wiesz, że 90 proc. kadry kierowniczej w Metrohouse rozpoczynało karierę od stanowiska Agenta nieruchomości? Buduj swoją ścieżkę kariery w branży nieruchomości z liderem rynku pośrednictwa.

Awansuj i zarabiaj jeszcze więcej!

Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości
Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Praca Doradca ds. Nieruchomości