Doradca klienta (m/w/d)

CWS-boco Polska Sp. z o.o.

Opole

39 dni temu

CWS specjalizuje się w usłudze wynajmu i serwisu kompleksowych rozwiązań z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, w obiektach komercyjnych i publicznych.
Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Haniel, w Polsce świadczymy usługi leasingowe i serwisowe od 1995 roku. Grupa CWS zatrudnia ok 11000 pracowników w 16 krajach Europy.

Poszukujemy osoby, która mogłaby rozpocząć pracę w Opolu (woj. opolskie, dolnośląskie) na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Odbywanie regularnych wizyt u klientów
  • Bieżąca obsługa klienta w zakresie czynności serwisowych łączącej umowy
  • Umiejętna analiza potrzeb Klienta
  • Bieżące raportowanie do centrali według ustalonych zasad
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • Samodzielność i efektywna organizacja własnej pracy
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Odpowiedzialność za wykonywane działania w zakresie doradztwa
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym motywujący system premiowy i prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pakiet socjalny