Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta

Komfort Łazienki sp. z o.o.

Zielona Góra

46 dni temu

Jesteśmy rozwijającą się Spółką, należącą do MSG Michał Sołowow Group, która daje szerokie możliwości rozwoju w procesie tworzenia i budowania nowoczesnej firmy. W Grupie znajdują się także inne znane marki tj.: Barlinek, Komfort, North Food Polska, Synthos, Cersanit, Homla i inne.

Nasza firma powstała w 2015 roku, jako sieć salonów z kompleksowym wyposażeniem łazienek tworząc nowy model biznesowy. Wyróżniamy się starannie wyselekcjonowanym asortymentem produktów i usług, jednocześnie utrzymujemy wysokie, jednolite standardy. Zmieniamy się nieustannie, nowe doświadczenia doskonalą nasze umiejętności i tworzą lepszą jakość oferowanych usług. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta oraz wzajemna owocna współpraca, oparta na zaufaniu i partnerskich relacjach.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować

właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Jakie cechy i umiejętności ma nasz przyszły Doradca?
  • Jest urodzonym handlowcem z pasją.
  • Lubi pracę z ludźmi i rozumie potrzeby klientów.
  • Wychodzi z inicjatywą, komunikuje się otwarcie i dobrze organizuje swoją pracę.
  • Zaraża innych swoim optymizmem.
  • Ma wyczucie stylu i trochę zmysłu artystycznego.
  • Interesuje się wyposażeniem/ projektowaniem wnętrz i zna trendy w branży (płytki/ ceramika/ meble/ architektura/ home decor).
  • Ma doświadczenie w sprzedaży, chce się dalej uczyć i być częścią zespołu Komfort Łazienki.
Jakie zadania staną przed naszym Doradcą?
  • Badanie i rozumienie potrzeb oraz wsparcie klientów w wyborze produktów z oferowanego asortymentu wyposażenia łazienek.
  • Doradzanie, inspirowanie oraz aktywne kompleksowe obsługiwanie klientów w ramach dokonywanych w Salonie zakupów.
  • Realizowanie zadań oraz wyników zgodnie ze standardami obowiązującymi w sieci Komfort Łazienki.
  • Budowanie wizerunku Salonu oraz dbanie o ekspozycję produktów.
Jak my dbamy o Doradców?
  • Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy na umowę o pracę.
  • Przedstawiamy jasny i atrakcyjny system premiowy
  • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
  • Monitorujemy rozwój i wspieramy go – poprzez spotkania, konferencje itp.
  • Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami nowej marki.
  • Najlepszym przedstawiamy opcje awansu.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (787)
Wałbrzych (47)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (885)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1972)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (155)
Nysa (62)