Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor ds. Raportowania i Analiz

MURAPOL S.A.

Bielsko-Biała

59 dni temu

Poszukiwany/Poszukiwana

Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Nr ref.: MRA/BB/07/2018

Murapol Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. świadczy wobec Grupy Murapol wyspecjalizowane usługi z zakresu księgowości, kontrolingu, HR, IT i administracji.

Zadania oraz zakres odpowiedzialności:
  • Nadzór nad prawidłowością skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki przygotowywanych  zgodnie z MSR/MSSF
  • Nadzór nad przygotowaniem miesięcznych prognoz wyniku finansowego
  • Wdrażanie i usprawnianie narzędzi raportowych i analitycznych
  • Odpowiedzialność za terminowe raportowanie finansowe spółki
  • Wdrażanie narzędzi operacyjnych i organizacyjnych usprawniających i optymalizujących procesy w centrum usług wspólnych
  • Przygotowywanie cyklicznych oraz bieżących raportów i analiz na potrzeby Zarządu Spółki i Grupy
  • Weryfikacja stosowanych procedur (kontrola wewnętrzna)
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 5 – letniego doświadczenia w dziale księgowości, sprawozdawczości finansowej
  • Minimum 2 – letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w planowaniu finansowym, sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej
  • Doświadczenie w firmach z „Wielkiej Czwórki” będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu / koordynowaniu procesów emisji publicznej, IPO, SPO będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenia wyższego; preferowany kierunek: ekonomia, rachunkowość, finanse
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości oraz MSR i MSSF
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • Mile widziana znajomość programu Sage Symfonia
  • Wysokich zdolności analitycznych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Dokładności, samodzielności i nastawienia na współpracę
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Znajomości języka angielskiego
Oferujemy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • karty sportowe
  • naukę języków
  • szkolenia specjalistyczne
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • wyjazdy integracyjne
O Grupie Murapol:
  • 17 lat na rynku deweloperskim
  • 96 zrealizowanych inwestycji
  • 34 inwestycje w realizacji
  • 450 fachowców różnych specjalizacji
  • Oddziały w 13 miastach Polski
  • Biura projektowe w 4 miastach Polski
...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Finansowy

Chief Financial Officer, tłumaczony także jako Dyrektor Finansowy, to osoba odpowiedzialna, zgodnie z sugestią zawartą w samej nazwie stanowiska, za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów związanych z finansową i administracyjną stroną funkcjonowania firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest głównym zwierzchnikiem działu księgowości, do jej obowiązków należy ...
Dyrektor Finansowy Praca Dyrektor Finansowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (961)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2094)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)