Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor ds. Sprzedaży Dealerskiej (Maszyny Rolnicze)

Interhandler Sp. z o.o.

Toruń

112 dni temu

Interhandler Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:

Zarządzanie wszystkim działaniami w zakresie sprzedaży maszyn rolniczych w sieci dealerskiej, w celu realizacji założonego budżetu /maksymalizacji przychodów AG/IH i udziałów rynkowych JCB.

1.Zarządzanie wykonaniem umów dealerskich

  • nadzór nad planowaniem i realizacją systematycznych zakupów przez dealerów maszyn, asortymentu po sprzedaży maszyn, akcesoriów, usług IH itp. zgodnie z zasadami przyjętymi w umowach  z dealerami.
  • nadzór nad bieżącym monitoringiem przez dealer managerów realizacji planów zakupowych dealerów oraz współtworzenie z dealerami sposobów, metod,  narzędzi do osiągania wyznaczonych celów w tym zakresie, bądź wprowadzanie działań naprawczych.
  • nadzór nad przygotowaniem przez dealer managerów, w uzgodnieniu z dealerami, rocznych planów całego zakresu wsparcia IH dla nich, w tym szkoleń
  • nadzór nad przygotowaniem i uzgadnianiem przez dealer managerów planów działania dla działów IH, w celu realizacji działań pkt c)
  • nadzór nad kontrolą przez dealer managerów działalności handlowej, poziomu sprzedaży, stanu magazynowego maszyn; nadzór nad podejmowaniem działań służących realizacji współpracy zgodnie z umową dealerską
  • nadzór lub wspieranie dealerów w obsłudze klientów kluczowych

2. Rozwój działalności biznesowej i wykorzystanie potencjału rynku

  • inicjowanie działań ukierunkowanych na doskonalenie oferty IH,
  • zarządzenie informacjami z rynku w celu wykorzystania potencjału wzrostu udziałów rynkowych i budowania przewagi konkurencyjnej oferty IH,
  • nadzór nad umożliwieniem dealerom uczestnictwa w działaniach promocyjnych JCB

3. Współpraca i zarządzanie zespołem

  • nadzór nad inicjatywami marketingowymi wspierającymi promocję marki JCB we współpracy z  działem Wsparcia i Rozwoju Sprzedaży i Działem BD
  • Nadzór  nad wdrażaniem promocji produktów oraz działań marketingowych wspierających promocję marki JCB , we współpracy z  działem wspierania i rozwoju sprzedaży i działem marketingu
  • motywowanie, wyznaczanie celów dealer managerom i nadzorowanie działań, związanych z organizacją i wsparciem dealerów
  • prowadzenie na bieżąco procesu weryfikacji pracy podwładnych
  • Aktualizacja i rozwój zespołu w zakresie poszerzania wiedzy, kompetencji i potencjału zawodowego

4. Współpraca w zakresie kontroli należności/ stanu finansowego i raportowanie/analizy

  • monitorowanie spływu należności z zawartych transakcji.
  • kontrola i optymalizacja kosztów, nadzór nad kontrolą zobowiązań finansowych dealerów, nad finansowaniem transakcji
  • bieżące raportowanie wyników działalności
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktu i usługi, działu
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi/działu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – preferowany wydział rolniczy lub ekonomiczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży maszyn rolniczych
  • Wysoka motywacja do osiągania wyników
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i myślenie analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra obsługa komputera (Excel, ERP)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Umiejętność budowania marki na rynku oraz relacji z klientami
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej spółce
  • Szkolenia w zakresie wiedzy technicznej
  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opieka medyczna
  • Możliwość pracy z marką premium
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Interhandler Sp. z o. o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twoje zainteresowania, wizerunek. Jednocześnie, aby wziąć udział w procesie rekrutacji, należy dopisać w kierowanych do nas dokumentach aplikacyjnych następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Interhandler Sp. z o. o. w Toruniu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@ih.interhandler.pl
Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to konieczne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 1 roku.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twoje zainteresowania, wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
O szczegółowych zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez Interhandler Sp. z o .o. oraz o przysługujących prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych, możesz dowiedzieć się więcej na stronie internetowej www.interhandler.pl.

Poznaj

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Sprzedaży

Dyrektor ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży i tworzy długoterminową politykę handlową przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej, pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie im, negocjowanie umów, budowanie relacji businessowych, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla ...
Dyrektor ds. Sprzedaży Praca Dyrektor ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (50)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (203)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (240)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1021)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2136)
Radom (192)
Płock (77)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (101)