Dyrektor Oddziału Terenowego / Kierownik warsztatu stolarsko-meblowego
Zakład Doskonalenia Zawodowego
Warszawa
kierownik/koordynator / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
5 dni temu

Ogłoszenie numer: 5808717, z dnia 2021-10-21

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie

jest stowarzyszeniem oświatowym o tradycjach sięgających ubiegłego wieku.

Od 1962 roku stowarzyszenie funkcjonuje pod nazwą: Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizowanie, kierowanie i sprawowanie nadzoru nad działalnością Oddziału / warsztatu stolarsko-meblowego.
  • Bezpośredni nadzór nad działalnością kursowo-szkolną.
  • Inicjowanie przedsięwzięć organizacyjnych i technicznych zapewniających prawidłową realizację zadań Oddziału/warsztatu stolarsko-meblowego.
  • Badanie potrzeb rynku pod kątem prowadzonej przez Oddział działalności kursowej, szkolnej i produkcyjnej.
  • Prowadzenie gospodarki finansowej zgodnie z zasadami obowiązującymi w ZDZ.
  • Współpraca z władzami oświatowymi, samorządowymi, WUP, oraz innymi organizacjami.

Wymagania

  • Zalecane wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – technologia drewna.
  • Doświadczenie na stanowisku dyrektorskim/kierowniczym.
  • Wskazane doświadczenie w branży stolarsko-meblarskiej.
  • Doskonale rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem oraz kompetencje przywódcze.
  • Zdolności prognozowania, negocjowania i promowania prowadzonej działalności.
  • Orientacja na cel i wynik.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, gospodarność.

Oferujemy

  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę w firmie z wieloletnią tradycją
    o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Świadczenia finansowane z ZFŚS.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o podpisanie załączonej klauzuli rekrutacyjnej (warunek niezbędny do zapoznania się z CV).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w mojej aplikacji rekrutacyjnej, w tym zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku, w celu prowadzenia rekrutacji przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wiem że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Zakład Doskonalenia Zawodowego
    w Warszawie, ul. Podwale 13, 00-252 Warszawa, NIP 526-025-13-74,
    REGON 000512361, e-mail: zarzad@zdz.edu.pl; Inspektorem Danych Osobowych
    w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Warszawie jest Justyna Podłucka, adres email: prezydialny@zdz.edu.pl , tel. (22) 831-00-81.
  2. Dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji,
  3. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgoda,
  4. Dane osobowe zostały podane dobrowolnie,
  5. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w rekrutacji oraz hosting poczty elektronicznej,
  6. Dane są przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, chyba że kandydat wyraził zgodę na dalsze ich przetwarzanie – w takim wypadku do wycofania zgody,
  7. Zgoda na przetwarzanie może być w każdej chwili cofnięta, co skutkować będzie usunięciem danych,
  8. Kandydat ma prawo żądać dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także
    o prawie do przenoszenia danych, jednakże ma świadomość, że niektóre żądania mogą wiązać się z uniemożliwieniem brania udziału w rekrutacji. Żądania w zakresie przetwarzania danych osobowych należy zgłosić IOD na adres email: prezydialny@zdz.edu.pl,
  9. Kandydat ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego”.

Poznaj

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie jest stowarzyszeniem oświatowym o tradycjach sięgających ubiegłego wieku.