Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor operacyjny

Remondis Medison Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
rekrutacja online
1310 dni temu

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Operacyjny nadzór nad działalnością oddziału Spółki, w tym koordynacja działań podległych działów;
  • Wspieranie Zarządu Spółki w zakresie realizacji celów operacyjnych, strategicznych i handlowych;
  • Uczestnictwo w tworzeniu budżetu podległego oddziału oraz weryfikacja realizacji założeń;
  • Nadzór nad efektywnym wykorzystaniem składników majątkowych oddziału Spółki;
  • Przygotowywanie analiz i raportów podsumowujących;
  • Aktywny udział w procesach inwestycyjnych związanych z działalnością operacyjną
  • Kontrola wskaźników KPI w wymiarze zarówno operacyjnym, jak i finansowym
  • Bieżące nadzorowanie procesu optymalizacji kosztowej
  • Opracowywanie planów rozwoju podległego oddziału
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi kontrahentami i partnerami
  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu, motywowanie oraz rozliczanie zespołu z efektów podejmowanych działań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem operacyjnym
  • Doświadczenie we wprowadzaniu zmian, przekształceń i optymalizacji procesów
  • Wysoko rozwinięte kompetencje organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Zdolności analityczne i wiedza w zakresie zarządzania finansami
  • Mile widziane doświadczenie w branży gospodarowania odpadami.
  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność pozwalająca na podróże w kraju i zagranicą.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnieniecznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę pełną wyzwań w dynami
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udział w ciekawych projektach