Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Placówki / Rynku

    Bank Pocztowy S.A.   Toruń    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    7 godz.
    Twój zakres obowiązków zarządzanie Zespołem i realizacja planów sprzedażowych podległej Placówki i Rynku; planowanie, organizowanie i nadzorowanie działalności Placówki i Rynku; inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedażową, w tym dobór odpowiednich narzędzi i metod;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Ciechanów Dyrektor Banku Ciechanów
Dyrektorka Oddziału / Dyrektor Oddziału - placówka partnerska

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Ciechanów, ul. Pułtuska 12
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
707 dni temu
Miejsce pracy: Ciechanów, ul. Pułtuska 12
Opis stanowiska:
  • realizacja celów biznesowych oddziału;
  • budowanie i rozwój efektywnego zespołu, motywowanie podległych pracowników, wsparcie w realizacji zadań;
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów, zgodnej ze standardami i utrzymywanie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów Banku;
  • inicjowanie kontaktów i pozyskiwanie nowych Klientów dla Banku;
  • nadzorowanie realizacji zadań kasowo-skarbcowych w oddziale.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w oddziale Banku;
  • bardzo dobra znajomość produktów bankowych dla Klientów indywidualnych oraz mikroprzedsiębiorstw, jak również znajomość lokalnego rynku;
  • umiejętność budowania relacji w zespole, opartych na zaangażowaniu i nastawieniu na sukces;
  • proaktywna postawa biznesowa, silne nastawienie na realizację celów, rozwinięte umiejętności interpersonalne, dynamizm i skuteczność w działaniu;
  • czynne prawo jazdy kat. B, praktyczna znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w wiodącym, uniwersalnym Banku o ugruntowanej pozycji na polskim rynku;
  • działania rozwojowe rozwijające i wzmacniające kompetencje menadżerskie;
  • system motywacyjny oparty na indywidualnych wynikach;
  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dodatkowe dni wolne, opieka medyczna w Lux Med oraz refundacja kosztów leczenia u wybranego przez siebie lekarza, dofinansowanie wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i inne).

Poznaj

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.