Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspedientka / Ekspedient

Inter Europol S.A.

Warszawa

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2091290, z dnia 2018-10-15

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki mieszkańców Warszawy i okolic. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Nasze wyroby cieszą się również ogromną popularnością w większości krajów Unii Europejskiej, a także Azji i Ameryce Północnej.

Nasza firma nastawiona jest na innowacyjność i elastyczność produkcyjną, a jednocześnie nie traci profilu biznesu rodzinnego, towarzyszącego nam od początku działalności. Rodzinę Inter Europol tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak również pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową.

Dobra Marka w Markach!

zaprasza do współpracy Smakoszy wybornego pieczywa i wyrobów cukierniczych, patrzących na świat z apetytem, którym niepowtarzalny smak i zapach pieczywa będzie towarzyszył już każdego dnia.

Przywitamy Cię naszymi wypiekami!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klientów w miejscu sprzedaży, udzielanie informacji o oferowanym asortymencie
  • Sprzedaż artykułów piekarniczych
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług

Wymagania

  • Uczciwość, sumienność, rzetelność
  • Wymagana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Inter Europol S.A. z siedzibą przy ul Słonecznej 22, 05-270 Markach, jako Administrator danych osobowych, informuje, że: podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; dane nie będą udostępniane przez Administratora osobom trzecim; wszelkie kwestie związane z zarządzaniem danymi osobowymi prosimy kierować na adres korespondencyjny Administratora lub pod adres email: rodo@intereuropol.pl; dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego; ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy.

W związku z powyższym prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych (CV) klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Ekspedientka/Ekspedient.

Dodatkowo, osoby zainteresowane udziałem w przyszłych procesach rekrutacji do Inter Europol S.A. na podobne stanowisko prosimy o zamieszczenie w swoim CV dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, do dnia 31 grudnia 2018r.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

praca@intereuropol.pl

Poznaj

Piekarnia Inter Europol została założona w 1989 roku. Początkowo zakład produkcyjny znajdował się przy ul. Okrąg. Od 01.02.1991 r. został przeniesiony na ul. Conrada. Obecna siedziba firmy, wraz z całym zakładem produkcyjnym, znajduje się w Markach przy ul. Słonecznej 22, gdzie przenieśliśmy się w 2000 roku.

Jesteśmy pierwszą piekarnią na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment pieczywa tradycyjnego, szwajcarskiego, francuskiego oraz duńskiego, produkowanego według najnowszych technologii. Inter Europol oferuje Państwu produkty powszednie - świeże, jak i produkty o przedłużonej trwałości - mrożone - do częściowego lub pełnego wypieku. Ciągłe poszerzanie naszej oferty ma na celu zaspokajanie najbardziej wyszukanych gustów Klientów. Inter Europol jest dostawcą najwyższej jakości produktów dla hiper- i supermarketów, hoteli i restauracji, stacji paliwowych oraz odbiorców detalicznych i sklepów firmowych. Nasze produkty bardzo cenione są tak w kraju jak i za granicą.

Od wielu lat eksportujemy nasze pieczywo głównie do krajów Unii Europejskiej oraz Skandynawii, naszą ofertę kierujemy również na Rynek Wschodni. Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą sektora piekarniczego, kierującą się zasadą dążenia do doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz ochrony środowiska naturalnego.

Nasze sukcesy osiągamy dzięki stabilności firmy, i długotrwałej współpracy z Partnerami - Kontrahentami.

Poznaj stanowisko: Ekspedient / Ekspedientka

Ekspedient / Ekspedientka jest to osoba, która pracuje w sklepie i odpowiada za bezpośrednią obsługę klienta, obsługę kasy fiskalnej oraz wykładanie, układanie towaru i metkowanie. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. zawodowe lub średnie. Mile widziana jest znajomość jęz. angielskiego oraz doświadczenie w branży, znajomość obsługi kasy fiskalnej, komputera i ...
Ekspedient / Ekspedientka Praca Ekspedient / Ekspedientka

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Inter Europol S.A..