Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji
Orange Polska S.A.
Warszawa, Al. Jerozolimskie 160
specjalista mid / senior / ekspert
umowa o pracę / kontrakt B2B
1 dzień temu
Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji
Warszawa, Al. Jerozolimskie 160
Oczekiwania
 • Trzy lata doświadczenia w zarządzaniu i świadczeniu usług bezpieczeństwa.
 • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku, świadczenie usług oraz tłumaczenie dokumentacji technicznej i projektowej (90% zadań w języku angielskim, 10% w polskim)
 • Co najmniej jeden z certyfikatów: CISSP/CISM/CISA/Certyfikat Audytora Wiodącego ISO 27001.
 • Szeroka znajomość zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa, umiejętność stałego samokształcenia.
 • Samodzielność i profesjonalizm w realizacji zadań oraz gotowość do wyjazdów służbowych.
Zespół

Jesteśmy międzynarodowym zespołem profesjonalistów odpowiedzialnych za cyberbezpieczeństwo i poszukujemy osoby, która będzie współpracowała pomiędzy zespołem bezpieczeństwa w Orange, a zespołami bezpieczeństwa u klientów zewnętrznych. Wspieramy i doradzamy klientom we wszystkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem informacji, zarządzaniem ryzykiem, zapewnieniem zgodności i doradztwem technicznym na poziomie strategicznym i taktycznym zgodnie z obowiązującymi politykami bezpieczeństwa i zapisami w umowach z klientami.

Twoja rola
 • Nadzór nad realizacją zadań z zakresu cybersecurity zgodnie z ustalonymi harmonogramami prac, raportowanie i monitorowanie zgodności z politykami i standardami bezpieczeństwa (compliance).
 • Koordynacja procesu identyfikacji ryzyk IT u klientów zewnętrznych, analiza bezpieczeństwa procesów i aplikacji.
 • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu SZBI (ISMS), przeprowadzanie audytów i przeglądów.
 • Weryfikowanie wymagań bezpieczeństwa w projektach, doradztwo w zakresie zabezpieczania infrastruktury, poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarach wymagających usprawnień/ uproszczeń.
 • Prowadzanie szkoleń z obszaru cyberbezpieczeństwa.
 • Merytoryczny nadzór oraz koordynacja działań z zakresie testów technicznych (np. testów penetracyjnych), wsparcie w trakcie zarządzania incydentami.
Aplikuj
Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.
Aplikuj teraz

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

Krok Aplikuj!
Krok Spotkajmy się!
Krok Witaj w Orange!

Podobne oferty