Ekspert ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy w Departamencie Compliance

Citi Handlowy

Warszawa

31 dni temu

Ogłoszenie numer: 1925845, z dnia 2018-03-21

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Handlowy obsługuje  7,4 tys. klientów korporacyjnych i 770 tys. klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć  60 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 17053096

Opis stanowiska

  • Weryfikacja procedur globalnych z obszaru AML KYC po stronie ICG
  • Praca nad wdrożeniem wymogów nowej Ustawy AML
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Banku w celu wprowadzania nowych procesów AML
  • Implementacja wymogów globalnych do wewnętrznych procedur Banku
  • Współpraca i konsultacje z globalnymi i regionalnymi partnerami z obszaru AML

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane prawnicze
  • Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w obszarze bankowości
  • Bardzo dobra znajomość regulacji zewnętrznych z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy.
  • Umiejętność pracy z tekstem ( analiza procedury, ocena możliwości implementacji wymogów, wyciąganie wniosków)
  • Efektywna komunikacja
  • Umiejętność argumentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku i pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Analityk Finansowy Praca Analityk Finansowy

Rekrutują z Praca.pl