Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert ds. Strategii i Transformacji Sieci

Orange Polska S.A.

Warszawa

65 dni temu

Team Warszawa

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • uczestnictwo w transformacji organizacji, architektury i wirtualizacji sieci w Orange Polska
  • poznawanie obszaru nowych technologii typu: 5G, IoT, LTEm, NFV, SDN, OCP
  • definiowanie kierunków i budowanie strategii technologicznej, prezentowanie ich kadrze menedżerskiej
  • prowadzenie samodzielnych projektów strategicznych w obszarze technologicznym we współpracy z innymi jednostkami firmy
  • identyfikowanie obszarów do optymalizacji i rozwoju, określanie założeń, zakresu analiz i projektów, prowadzenie analiz finansowych, biznesowych
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz ok. 3 letnie doświadczenie w obszarze strategii i technologii
  • znasz rozwiązania i aktualne trendy w domenach technologicznych sieci: dostęp, agregacja, transport, core mobilny / fixowy
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu strategii, strategii technologicznych lub architektury wysokopoziomowej
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na uczestnictwo w spotkaniach
  • biegle znasz Excela i Power Point
  • preferowane wykształcenie wyższe o kierunku technologicznym
  • masz niestandardowe pomysły i nie boisz się ich realizować
  • umiesz prezentować swoje pomysły w logiczny i zrozumiały sposób
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę fitprofit
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (801)
Wałbrzych (47)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1998)
Radom (151)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (155)
Nysa (63)