Ekspert Zarządzania Organizacją Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Orange Polska S.A.

Warszawa

49 dni temu

Team Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • identyfikowanie błędów w aplikacjach, usługach systemowych, platformach usługowych, systemach sieciowych w celu wykrywania potencjalnych luk w zabezpieczeniach
  • automatyczne i ręczne testowanie bezpieczeństwa, analiza i triaging poprzez wykorzystanie analizy kodu źródłowego oraz narzędzi analizy dynamicznej
  • badanie nieprawidłowości teleinformatycznych w celu wykrycia i obsługi incydentów bezpieczeństwa w oparciu o informacje np. alerty z systemów zabezpieczeń (firewall, IPS), komunikaty z systemu zarządzania zdarzeniami, logi z systemów operacyjnych, urządzeń sieciowych i aplikacji, obserwacje i oceny eksperckie
  • tworzenie raportów technicznych
  • definiowanie wymagań dla narzędzi wspierających procesy bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • współpraca z przedstawicielami biznesu, administratorami systemów, inżynierami sieciowymi w celu implementacji wymagań bezpieczeństwa dla aplikacji, platform, systemów
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • masz doświadczenie w przeprowadzaniu skanów i testów bezpieczeństwa z wykorzystaniem narzędzi: Nessus, Faraday, IdaPro, Core Impact
  • potrafisz zarządzać systemami SIEM, DLP, IPS
  • posiadasz znajomość teorii TCP/IP
  • znajomość systemów przeciwdziałającym atakom DDoS np. Arbor będzie dodatkowym atutem
  • znasz zasady pracy w metodykach zwinnych
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie i sporządzanie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie swobodnej komunikacji
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj stanowisko: Security Engineer
Security Engineer to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo funkcjonujących w danej firmie czy instytucji sieci zawierające ważne z jej punktu widzenia dane. W razie potrzeby reaguje na występujące zagrożenia i przeciwdziała ewentualnym skutkom awarii czy włamania. Regularnie przeprowadza audyty bezpieczeństwa istniejących aplikacji czy serwisów i kontroluje czy działają one zgodnie ...
Praca Security Engineer