Elektromonter / Monter aparatury rozdzielczej i kontrolnej energii elektrycznej

Energo-Inwest Sp. z o.o.

Ruda Śląska

26 dni temu

Miejsce pracy: Ruda Śląska

WYMAGANIA:
  • wykształcenie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • znajomość aparatury elektrycznej niskiego napięcia
  • umiejętność czytania schematów technicznych zwłaszcza dotyczących rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia
  • dobra organizacja pracy i samodzielność działania
  • dyspozycyjność
DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
  • doświadczenie w pracy przy prefabrykacji rozdzielnic lub w instalatorstwie elektrycznym
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kat.B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • montaż rozdzielnic niskiego napięcia w oparciu o przekazane dokumenty
OFERUJEMY:
  • odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym zespole

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter