Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter

Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy sp. z o.o.

Gliwice, Łabędy

27 dni temu

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Łabędy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • utrzymywanie w pełnej sprawności technicznej urządzeń elektrycznych zainstalowanych w Spółce
  • dokonywanie bieżących napraw, usuwanie usterek obrabiarek, urządzeń dźwigowych oraz innych urządzeń zainstalowanych w Spółce
  • uzupełnianie oraz naprawy oświetlenia stanowiskowego oraz ogólnego
  • dokonywanie napraw w pierwszej kolejności urządzeń zasilających (rozdzielnie elektryczne, szynoprzewody) aby zachować ciągłość dostaw energii elektrycznej do urządzeń
  • wykonywanie zgodnie z harmonogramem oględzin oraz przeglądów urządzeń
  • utrzymywanie swoich narzędzi pracy, przyrządów, mierników itp. w należytej czystości, zabezpieczenie ich przed uszkodzeniem i kradzieżą
WYMAGANIA:
  • posiadanie uprawnień SEP, znajomość obsługi i obsługa urządzeń elektrycznych do 1kV (ewentualnie w trakcie) umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się wszelkiego typu miernikami, przyrządami kontrolno-pomiarowymi (np. woltomierz) i umiejętność dokonywania odczytów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w utrzymaniu ruchu
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ZKS - logo 2013Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)"
Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter