Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk-Automatyk

POLAQUA GROUP

Poznań – Wysogotowo

219 dni temu

Ogłoszenie numer: 1866007, z dnia 2017-12-14

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań – Wysogotowo

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu produkcyjnego przy montażu maszyn i urządzeń, a także prowadzenie przeglądów i prac konserwacyjnych
  • Bieżące usuwanie usterek w zakresie elektryki i układów automatyki
  • Realizacja zleceń tj.: okresowe przeglądy serwisowe, konserwacje, usuwanie awarii
  • Współpraca z innymi działami
  • Dobór aparatury kontrolno-pomiarowej, urządzeń automatyki
  • Diagnozowanie stanu urządzeń, analizowanie programów sterujących i wprowadzanie modyfikacji
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną z zakresu automatyki
  • Współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy urządzeń
  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników działu technicznego w zakresie automatyki i elektryki
  • Aktywny udział i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (technikum, szkoła zawodowa, studia)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość automatyki przemysłowej
  • Wiedza na temat elektrotechniki, elektroniki
  • Praktyczne, swobodne posługiwanie się dokumentacją elektryczną
  • Mile widziana również znajomość jednego z programów do edycji schematów elektrycznych: AutoCAD, SEE

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (827)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1675)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)