Elektryk

Quadrapol Frederic Robert

Mszana Dolna

32 dni temu

ELEKTRYKA do pracy w zakładzie w Mszanie Dolnej zatrudni QUADRAPOL- producent domów

z drewna , istniejący na rynku od kilkunastu lat.

Elektryk
Miejsce pracy: Mszana Dolna

Zakres obowiązków
  • wykonywanie prostych instalacji elektrycznych
  • pomoc przy pracach wykończeniowych
  • pomoc przy wykonywaniu izolacji ścian i wentylacji
  • pomoc przy montażu drzwi i okien PCV.

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1 kW
  • doświadczenie w prostych pracach wykończeniowych na budowie
  • umiejętność czytania prostych rysunków technicznych,
  • dokładność, punktualność, chęć rozwoju
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie +premia za jakość i terminowość realizacji zamówień
  • wysokie wynagrodzenie za czas montaży zagranicznych
  • przyjazną i życzliwą atmosferę

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk