Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk

Smulders Groep Poland Sp. z o.o.

Niemodlin

57 dni temu

Smulders Groep Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żarach specjalizuje się w produkcji i dostawie konstrukcji stalowych, głównie elementów do przybrzeżnych wież wiatrowych oraz podwodnych instalacji wydobywczych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Niemodlin
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Uprawnienia do montażu urządzeń do 1kV
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi, naprawy i konserwacji suwnic
Zakres obowiązków na stanowisku:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn
  • Usuwanie awarii
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
  • Przeprowadzanie remontów
  • Kontrola eksploatacji urządzeń
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do stanowiska i posiadanych kwalifikacji
Informujemy, iż Administratorem Danych ujawnionych w związku z postępowaniem rekrutacyjnym jest Smulders Groep Poland Sp. z o.o. (ul. Fabryczna 14, 68-200 Żary). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk