Elektryk

PPHU AVIKON

Mikołów

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4264953, z dnia 2021-02-23

P.P.H.U. AVIKON Adam Woźnica

Avikon jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji energetycznych, elektroenergetycznych oraz sieci teletechnicznych.

Poszukujemy 2-3 osób na stanowisko

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji elektrycznych nn i sn
  • instalacje teletechniczne: monitoring, sswin, kontrola dostępu, systemy oddymiania
  • mile widziane doświadczenie z zakresu branży teletechnicznej

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń o napięciu do 1 kV
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość podstawowych zagadnień branży elektrycznej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

PPHU AVIKON ADAM WOŹNICA

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk