Elektryk

Randstad Polska Sp. z o.o.

Świętochłowice

3 dni temu

Elektryk
Masz zacięcie techniczne? Chciałbyś się realizować w tym obszarze? Świetnie!

Aktualnie poszukujemy elektryka.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę
  • możliwość doszlifowania umiejętności
  • pracę na jedną zmianę - 6:00-14:00 lub 7:00-15:00

zadania

  • wykonywanie instalacji elektrycznych na budowach
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne – min. Zawodowe, co najmniej 1 rok doświadczenia w pracach o podobnym charakterze
  • umiejętność układania, diagnozowania i naprawiania usterek instalacji elektrycznych
  • wiedza na poziomie podstawowym nt. aparatury elektrycznej –bezpieczniki, styczniki, przekaźniki – zasada działania, diagnozowani usterek
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności manualne
  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole
  • precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk