Analityk Biznesowy w obszarze Real Estate

Fabryka Formy S.A.

Warszawa

28 dni temu

Analityk Biznesowy
w obszarze Real Estate APLIKUJ!
  • Praca w pełnym wymiarze godzin
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia zależna od realizacji celów
  • Możliwość rozwoju w największej firmie w branży fitness
  • Karta Multisport i nielimitowany dostęp do wszystkich klubów fitness
TWOJE ZADANIA:
  • przygotowanie analiz i raportów dotyczących najmu obiektów handlowo-usługowych
  • kontrola i audyty kosztów najmu dla wszystkich nieruchomości
  • współtworzenie i rozwój obszaru zarządzania nieruchomościami
  • rozbudowa i aktualizacja baz danych oraz koordynacja zarządzania obiegiem dokumentacji związanej z nieruchomościami
  • współpraca z innymi działami w sprawach dotyczących najmów oraz wsparcie merytoryczne użytkowników baz danych
TO STANOWISKO DLA CIEBIE, JEŚLI:
  • posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie analiz finansowych, modelowania i prognozowania projektów
  • znasz pakiet MS Office na poziomie zaawansowanym a w szczególności program Excel
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i na piśmie
  • znasz MS Access, ale nie jest to punkt obowiązkowy
  • jesteś dokładny i dociekliwy oraz wychodzisz z własną inicjatywą i masz ogromną chęć do rozwoju w obszarze nieruchomości
Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy
Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Praca Analityk Biznesowy