Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Data Engineer / Data Sciencist

FRG Technology Consulting

Warszawa

34 days ago

FRG Technology Consulting jest wiodącym w Europie dostawcą wykwalifikowanych stałych i kontraktowych specjalistów w dziedzinie nowych technologii i automatyzacji marketingu. Koncentrujemy się na rynkach takich jak bankowość i papiery wartościowe, komunikacja, media i usługi oraz produkcja i zasoby naturalne. Nasi utalentowani rekruterzy dopasowują firmy do trudnych do znalezienia specjalistów, którzy mają doświadczenie w zakresie najnowszych produktów IT w zakresie automatyzacji marketingu, blockchain, kryptowaluty i innych.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 01/05/19KS

Międzynarodowa firma z branży finansów poszukuje obecnie Inżyniera Danych do zespołu w Warszawie, który zajmuję się obsługą globalnego dostępu do danych z rynku finansowego pochodzących zarówno z firmy, jak i z zewnątrz.

Obecnie zespół realizuje projekt mający na celu zrewolucjonizowanie istniejących praktyk, kierując zespoły do podejmowania decyzji opartych na danych w strategiach handlowych, technicznych i ryzyka.

Obowiązki :

  • Budowanie infrastruktury wymaganej do optymalnej ekstrakcji, transformacji i ładowania danych z wielu różnych źródeł,
  • Fizyczne projektowanie modeli danych, aby umożliwić podejmowanie decyzji biznesowych,
  • Współpraca z zespołami ds. Analizy danych, aby zrozumieć zasady zarządzania danymi oraz ich architekturę,
  • Określenie, zaprojektowanie i wdrożenie wewnętrznych ulepszeń procesów,
  • Automatyzacja procesów oraz optymalizacja dostarczania danych,
  • Pracuj w środowisku, które wymaga silnych umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielnego kierowania, w połączeniu ze zdolnością współpracy zespołowej,

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w kierunku inżynierii danych,
  • Wiedza w relacyjnej bazie danych i SQL,
  • Modelowanie danych,
  • Umiejętność zaawansowanego programowania (Python)
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi, takich jak Alteryx,
  • Analityczne rozwiązywanie problemów,
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym zespole.

Co oferujemy :

  • Możliwość pracy w najnowszych technologiach,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Stabilna praca w międzynarodowym środowisku,
  • Pełen pakiet świadczeń,
  • Dedykowana ścieżka rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Get to know the position: Programista baz danych

Programista baz danych zajmuje się tworzeniem oraz udoskonalaniem istniejących baz danych, jak również implementacją nowych procesów. Może również uczestniczyć we wdrożeniach systemów informatycznych. Zajmuje się również bieżącym rozwiązywaniem pojawiajacych się problemów technicznych. Osoba, która jest zainteresowana pracą na tym ...
Programista baz danych Job Programista baz danych

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (69)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (293)
Toruń (177)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2207)
Radom (193)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (101)