Swipe left or right
to go to next or previous job

Elektromonter (utrzymanie ruchu, serwis)

Grupa ERBUD

Poznań

4 days ago

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Praca w branży energetycznej i przemysłowej
  • Konserwacja, naprawa, remonty urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, rozdzielni elektrycznych, transformatorów, silników
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektryka, automatyka lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, hydrauliki, pneumatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia grupy I do 1 kV
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Explore

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu

Get to know the position: Elektromonter

Elektromonter jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy urządzeń, wykorzystywanych w danej ...
Elektromonter Job Elektromonter

You are applying for the position of

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (806)
Wałbrzych (53)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (230)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (957)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2361)
Radom (175)
Płock (119)
Opolskie:
Opole (228)