Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Elektronik / Elektryk

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Żywiec

27 days ago

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 800 pracowników w 178 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Żywiec
Zadania:
  • odpowiedzialność za utrzymanie ruchu, zgodności produkcyjnej maszyn i urządzeń współpracujących
  • codzienny nadzór nad urządzeniami pomocniczymi (stacje pomp, układu chłodzenia, klimatyzacji) oraz innych urządzeń na terenie zakładu
  • wykonywanie napraw bieżących i okresowych
  • prowadzenie dokumentacji napraw maszyn oraz urządzeń peryferyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (min. technikum)
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektroniki, elektryki, pneumatyki i automatyki
  • znajomość układów PLC w stopniu umożliwiającym diagnozowanie urządzeń
  • znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Explore

Get to know the position: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Job Elektryk

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (622)
Wałbrzych (54)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (217)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1905)
Radom (175)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)