Swipe left or right
to go to next or previous job

Inżynier Budowy

Antal Sp. z o.o.

Wrocław

35 days ago

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera Budowy.

Miejsce pracy: Wrocław
IB/REG/2018

Opis stanowiska:

  • Organizowanie i nadzorowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników i podwykonawców;
  • Tworzenie harmonogramów prac;
  • Sporządzanie ofert;
  • Sporządzanie raportów z realizacji robót;
  • Zamawianie i rozliczanie materiałów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (profil budowlany);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Motywujący system bonusowy;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Opiekę medyczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Explore

ANTAL SP. Z O.O.

Get to know the position: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Job Inżynier Budowy