Swipe left or right
to go to next or previous job

Inżynier Procesów Produkcyjnych

Roca Polska

Gliwice

315 days ago

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 800 pracowników, posiada 75 zakładów produkcyjnych i jest obecna w 170 krajach na całym świecie. Obecnie firma poszukuje kandydatów do pracy w fabryce wyrobów kompozytowych i wanien akrylowych w Gryficach, na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: IM/06/2018

ZADANIA:
  • Nadzór nad procesem i wynikami,
  • Nadzór nad ludźmi,
  • Nadzór nad maszynami.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe mechaniczne (absolwent lub student ostatniego roku studiów),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Determinacja w osiąganiu celów,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Dobra znajomość Excela.
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość języka hiszpańskiego,
  • Znajomość niemieckiego,
  • Znajomość programu AutoCad.
OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie,
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Explore

Roca Polska Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

W Polsce Roca rozpoczęła swoją działalność od uruchomienia biura handlowego w 1997 roku. Dwa lata później na terenie Strefy Ekonomicznej w Gliwicach wybudowała nowoczesną fabrykę ceramiki łazienkowej oraz zakupiła zakład produkcyjny urządzeń akrylowych w Gryficach.

W szerokiej ofercie można znaleźć kompletne wyposażenie łazienek: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu i dodatki łazienkowe. Stale rozwijane, wysokiej, jakości produkty stanową rozwiązania w różnych stylach od uniwersalnych poprzez nowoczesne po minimalistyczne. Są przemyślane pod kątem oszczędności wody i energii i mają niepowtarzalny design.

Proces rekrutacji

KrokWysłanie aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokTesty rekrutacyjne
KrokInformacja zwrotna
KrokDecyzja o zatrudnieniu

Opinie pracowników

Dariusz Żydek

Pracownik działu Modelarnia Gipsownia

Załoga to pracowici ludzie, z każdym można się dogadać i dobrze współpracować. Odkąd jestem w Roca, wiele się zmieniło, rozwijamy produkcję. Cały czas muszę się uczyć, praca bywa wymagająca, ale trzeba wierzyć w siebie!

Daniel Jary

Pracownik działu Odlewnia Tradycyjna

Staram się mieć otwarty umysł, bo to jest w tej pracy najważniejsze. Do działania napędza mnie udział w nowych projektach. Trzeba się przyłożyć, ale czuję ogromną satysfakcję, gdy widzę, że coś tworzę. To mnie rozwija.

Więcej

Get to know the position: Inżynier Procesu

Inżynier procesu zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, a także późniejszym nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją ich przebiegu. W razie zapotrzebowania realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania całości procesu czy jego poszczególnych elementów. Ponadto szkoli pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, nadzoruje konserwacje sprzętu oraz przygotowuje i analizuje ...
Inżynier Procesu Job Inżynier Procesu