Kontroler Finansowo-Operacyjny

RADPOL S.A.

Warszawa

24 dni temu

Radpol to znany na rynku polskim i europejskim producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla sektora energetyki, ciepłownictwa oraz infrastruktury gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej. W związku z rozwojem rynków poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Handlowym na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • przygotowywanie analiz operacyjnych i finansowych z różnych obszarów biznesowych spółki,
  • rozwijanie metod kalkulacji i analizy kosztów, rachunku rentowności,
  • udział w procesie budżetowania,
  • kontrola wykonania budżetu i analiza odchyleń,
  • proponowanie i wdrażanie inicjatyw mających na celu maksymalizacje wyniku i zwiększenie efektywności w różnych obszarach,
  • wsparcie analityczne menedżerów w podejmowaniu decyzji biznesowych.
Wymagania:
  • wykształcenie w zakresie finansów, rachunkowości, analizy finansowej,
  • min. dwuletnie doświadczenie w obszarze analizy finansowej/biznesowej,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel, mile widziana znajomość pisania zapytań/ programowania SQL,
  • wysokorozwinięte umiejętności analityczne, wnioskowania, komunikacji i prezentowania wyników analiz,
  • konsekwencja w działaniu i osiąganiu zakładanych celów, nastawienie na rezultat oraz dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • mile widziane doświadczenie księgowe z zakresu produkcji.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych, pomysłów i rozwiązań,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • dofinansowanie do nauki,
  • szkolenia językowe i rozwojowe,
  • indywidualny program rozwoju,
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju finansowego.

Poznaj

RADPOL S.A.

RADPOL istnieje od ponad 30 lat, obecnie zatrudnia 236 osób. Firma ma siedzibę w Człuchowie, 91 km od Bydgoszczy. Firma jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych. Udziały RADPOLU w krajowym rynku wyrobów termokurczliwych szacuje się na 50-70%. Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z uszlachetnionego polietylenu na bazie własnych, unikalnych mieszanek materiałowych przystosowanych do obróbki sieciowania radiacyjnego. Dzięki technologii sieciowania elektronowego wyroby wykonywane z polietylenu posiadają tzw. „pamięć kształtu". Firma – jako jedyna w Polsce – posiada akcelerator elektronowy wykorzystywany na skalę przemysłową o energii 2 MeV służący do sieciowania radiacyjnego polietylenów.

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy
Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...
Praca Kontroler Finansowy