Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    2 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik Zespołu Call Center Łódź
Koordynator ds. Sprzedaży w zespole sprzedaży telefonicznej

PKO Bank Polski S.A.
Łódź
praca stacjonarna
3111 dni temu

Centrum Obsługi Klienta Detalicznego/Biuro Bankowości Zdalnej

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: LOD/239/10/2015

Termin zgłoszeń: 09.11.2015

Główne zadania:
  • zarządzanie Zespołem Sprzedaży ubezpieczeń dla klientów Banku, w tym motywowanie Zespołu w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • realizacja procesów wsparcia sprzedaży w Zespole
  • monitorowanie i raportowanie wyników zespołu do Menadżera Zespołu Sprzedaży
  • dbałość o obsługę klientów zgodnie z przyjętymi w Banku standardami
  • uczestniczenie w realizacji zadań w zakresie promocji wizerunku i oferty Banku
Oczekujemy:
  • wykształcenia średniego lub wyższego
  • min. rocznego doświadczenia i umiejętności w obszarze kierowania pracą zespołów sprzedażowych (doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży ubezpieczeń mile widziane)
  • znajomości technik sprzedaży telefonicznej
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, energii w działaniu i angażowaniu zespołu do realizacji celów
  • kreatywności, inicjatywy i otwartości na zmiany
  • dyspozycyjności (praca zmianowa)
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowy
  • bogaty pakiet socjalny do wyboru m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny i wiele innych
  • profesjonalny system szkoleń oraz wsparcie w rozwoju zawodowym
  • pracę w nowoczesnym, świetnie wyposażonym biurze
  • możliwość aktywnego uczestniczenia w budowaniu Biura Bankowości Zdalnej
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.