Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android

BlueSoft Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1636 dni temu

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

www.bluesoft.com

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w rożnych technologiach to czekamy właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa

Praca w zespole 25-30 osobowym

(Programiści Java, Android, iOS, Architekci, Analitycy, Testerzy, PM).

Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w tworzeniu aplikacji mobilnej od początku.

Opis roli:

  • Tworzenie oprogramowania z zakresu rozwiązań w obszarach bankowości mobilnej.
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w językach Kotlin i JAVA Android dla aplikacji mobilnych udostępnianych w Google Play.
  • Realizacja projektów w oparciu o metodyki zwinne.
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami.
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie, komercyjne doświadczenie w programowaniu rozwiązań mobilnych opartych o technologię Kotlin lub Java Android.
  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych dla bankowości dla klienta zewnętrznego.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT.
  • Praktyczna znajomość Gradle, Android Studio.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu client - serwer.
  • Znajomość metodyk zwinnych.
  • Otwartość na podtrzymywanie dobrych praktyk programistycznych i realizacji QA.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

Dlaczego BlueSoft?

  • Ścieżka kariery. Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz osobistego. Nie mamy odgórnie i szablonowo wyznaczonej drogi rozwoju dla każdego pracownika. Wszystko w Twoich rękach!
  • Realizacja własnych inicjatyw. Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę. Doceniamy inicjatywę, jesteśmy otwarci na realizację własnych pomysłów.
  • Stabilność zatrudnienia. Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
  • Coś jeszcze? Pewnie! Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz benefity (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).
  • Czy jest fajnie? Jest luźno i przyjaźnie, pracujemy zespołowo, dzielimy się wiedzą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

Krok Aplikuj!
Krok Spotkajmy się!
Krok Witaj w Orange!