Swipe left or right
to go to next or previous job

Recepcjonista / Recepcjonistka

BPO International

Warszawa

27 days ago

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: RR/2019/BB

Zakres obowiązków:
  • kompleksowe prowadzenie recepcji biura
  • przyjmowanie Gości, obsługa spotkań i koordynacja rezerwacji sal konferencyjnych
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie ewidencji korespondencji)
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • aktywna współpraca z Asystentami/kami Zarządu
  • czynne wsparcie administracyjne na zlecenie Dyrektora Operacyjnego
Oczekiwania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość na poziomie śedniozaawansowanym pakietu MS Office
  • swoboda w komunikowaniu się w języku angielskim (poziom min. B2)
  • samodzielność i elastyczność w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista
  • umiejętność zarządzania czasem oraz priorytetyzacji zleconych zadań
Oferujemy:
  • pracę w młodej, rozwijającej się firmie
  • zdobywanie nowych kompetencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do benefitów: Multisport oraz pakiet medyczny

Explore

Get to know the position: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Job Recepcjonistka / Recepcjonista

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (46)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2119)
Radom (169)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (74)