Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Specjalista ds. Dotacji i Funduszy Europejskich

MAZOWIECKI INSTYTUT ROZWOJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, Warszawa, Radom
praca stacjonarna
1519 dni temu

Ogłoszenie numer: 3110366, z dnia 2020-02-28

W Mazowieckim Instytucie Rozwoju wierzymy: że charakter jest ważniejszy od umiejętności, że zgrany zespół jest silniejszy od super-indywidualności, że jakość jest ważniejsza niż ilość. Nasza działalność koncentruje się na trzech obszarach: doradztwie biznesowym, inwestycjach oraz dotacjach unijnych.

W związku z tym, nie szukamy osoby do „pracy”, ale szukamy osoby do zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Radom

Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do:

  • Realizacji projektów biznesowych
  • Udziału w pozyskiwaniu środków unijnych na rozwój działalności
  • Współtworzenia organizacji

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia przy tworzeniu wniosków o dofinansowanie
  • Znajomość programów unijnych i lokalnych (PO IG, RPO, PARP…)
  • Znajomość zasad, praw oraz wymagań przy składaniu wniosków o dofinansowanie
  • Umiejętności analityczne oraz znajomość MS Office (Excel)

Mile widziane:

  • Umiejętności konstruowania pism urzędowych
  • Rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków UE
  • Zdolności kierowania zespołem i organizacji pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym
  • Umowę o Pracę w rozwijającej się firmie
  • Kompleksowy program rozwoju pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole