Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. sprzedaży kredytów firmowych

mBank S.A.

Warszawa

100 days ago

Od nas dostaniesz:
  • umowę o pracę
  • konkursy sprzedażowe
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
  • przejrzysty system wynagradzania
  • dostęp do bazy szkoleń
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKO/062/0319

lokalizacja: Warszawa - Ursynów / Wańkowicza

Twoje zadania:
  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm,
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji.
Potrzebne Ci będzie:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (ekonomia, finanse, zarządzanie),
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm oraz w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • znajomość produktów bankowych kierowanych do klienta biznesowego,
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (formy prowadzenia działalności, formy opodatkowania, sprawozdawczości),
  • wiedza z zakresu oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej firmy pod kątem określenia możliwości kredytowania,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi, nawiązywania i utrzymywania relacji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na cel i rezultat, inicjatywa i dynamizm w działaniu, samodzielność, systematyczność.

Explore

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Get to know the position: Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Zakres obowiązków specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych definiuje już sama nazwa stanowiska. W poszczególnych jednostkach obowiązki te mogą nieznacznie różnić się między sobą, jednak w każdym przypadku opierać się one będą o bezpośrednią i pośrednią pracę z klientem indywidualnym lub biznesowym, opracowywanie dla niego precyzyjnej oferty, oraz negocjowanie warunków podpisywanych ...
Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych Job Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (698)
Wałbrzych (67)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (281)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (786)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2060)
Radom (176)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (60)