Technical Support Engineer

DIMENSION DATA POLSKA SP Z O O

Warszawa

95 dni temu

Technical Support Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

Dimension Data, to firma dająca ogromne możliwości! Założona w 1983 roku, jest globalnym dostawcą rozwiązań i usług ICT z przychodami na poziomie 7,5 mld USD. Wykorzystujemy naszą wiedzę w zakresie technologii oraz zdolność świadczenia usług na poziomie globalnym w celu wspierania realizacji ambicji biznesowych naszych klientów. Jesteśmy obecni w 58 krajach na 5 kontynentach.

 

W Europie, prowadzimy działalność poprzez 83 biura zlokalizowane w 16 krajach, zatrudniające ponad 4 950 pracowników. Dołącz do grupy osób pełnych pasji i zaangażowania!

Jako Technical Support Engineer będziesz się zajmować:
  • Instalacją i konfiguracją urządzeń LAN/WAN u klienta według wymagań projektu technicznego
  • Serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzedawanych i instalowanych urządzeń transmisji danych
  • Wsparciem technicznym klientów oraz innych działów z zakresu technologii LAN, WAN i Wireless
U kandydatów na to stanowisko poszukujemy:
  • Podstawowej wiedzy technicznej z zakresu sieci LAN, Routing i Switching
  • Podstawowej znajomości zagadnień dostępu do urządzeń i ACL
  • Podstawowej wiedzy związanej z regułami kontrolującymi ruch na urządzeniach Firewall

Mile widziane umiejętności lub wiedza w jednym z dodatkowych obszarów jak: Wireless, Data Center, UC, czy wirtualizacja (systemów i sieci).

Niezbędne będzie: prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

 

Z naszej stronie oferujemy pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia i atrakcyjny system wynagrodzenia.

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000 )."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dimension Data Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-833), ul. Sienna 73.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do spółki Dimension Data Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Dimension Data Polska”) danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Dimension Data Polska w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych
http://cyberbezpieczenstwo.eu/dimensiondata/politykaprywatnosci.pdf

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Poznaj

NTT Ltd.

Dlaczego warto?

NTT Ltd. jest wiodącym światowym dostawcą usług technologicznych, który łączy zasoby 28 marek włączając w to NTT Communications, Dimension Data i NTT Security.

Jesteśmy globalnym partnerem organizacji, które chcą odnosić sukcesy, dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym. Dla nas inteligencja w tym kontekście oznacza rozwiązania oparte na danych, połączone, cyfrowe i bezpieczne.