Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Event & Incentive Manager

Be Alive

Warszawa

98 dni temu

Be Alive to agencja sportowo-eventowa i biuro podróży działające w sektorze B2B. Wszystkie nasze projekty są szyte na miarę. Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń biznesowych na zlecenie. Słuchamy, proponujemy niebanalne rozwiązania i reagujemy na potrzeby.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

Jeśli pracowałeś przy organizacji eventów firmowych ( eventy na terenie Polski oraz incentive), potrafisz rozmawiać z klientem, jesteś kreatywny/ kreatywna ale też zorganizowany/zorganizowana i nie obca jest Ci samodyscyplina, a także nie boisz się sprzedaży, zgłoś się do nas. Jako samodzielny event manager będziesz odpowiedzialny/na za tworzenie, sprzedaż, realizację i rozliczenie wydarzenia firmowego. Niezwykle istotna będzie też Twoja chęć podejmowania ciągle nowych wyzwań i wielozadaniowość i twórcze podejście do życia firmy.

Czego oczekujemy:
  • znajomości rynku hotelarskiego w Polsce, atrakcji i programów eventowych, wiedzy na temat projektowania i realizacji eventu firmowego
  • doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego event managera ( realizacje w Polsce oraz za granicą)
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy z komputerem, w szczególności Excel oraz programy graficzne (umiejętność tworzenia prezentacji)
  • samodzielności
  • umiejętności negocjacji i sprzedaży
  • kreatywności
  • skrupulatności
  • nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi
  • rozwiniętych umiejętności organizacyjnych i wielozadaniowości
  • język angielski biegły w mowie i piśmie
Co oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze wzajemnego zaufania
  • uczciwe podejście do wynagrodzenia
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, działalność gospodarcza)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Organizacji Eventów

Specjalista ds. organizacji eventów jest odpowiedzialny za działania w zakresie przygotowywania i organizacji imprez oraz innych wydarzeń branżowych, np. targów, wystaw, wyjazdów integracyjnych czy konferencji. Koordynuje współpracę z partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami, np. agencjami hostess czy firmami cateringowymi. Stale monitoruje rynek eventów i działania konkurencji oraz przedstawia ...
Specjalista ds. Organizacji Eventów Praca Specjalista ds. Organizacji Eventów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (902)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1844)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (118)
Nysa (18)