Zobacz więcej ofert pracy

Fit-Out Project Manager

ARPI Staffing Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
2081 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta – funduszu inwestycyjnego, który w swoim portfolio posiada wyjątkowo ciekawe nieruchomości na terenie całego kraju, poszukujemy Kandydatów na wyjątkowe, samodzielne stanowisko. Fit-Out Project Manager będzie odpowiadał za nieruchomości będące już w portfolio firmy, jak i nowe.

Zakres obowiązków:
  • Rozmowy z potencjalnym najemcą, techniczne weryfikowanie aranżacji
  • Negocjowanie zakresu oraz przeprowadzenie przetargu na wykonawstwo
  • Przygotowanie budżetu
  • Wyłonienie wykonawcy i podpisanie umowy
  • Nadzór nad pracami
  • Przeprowadzanie odbiorów
  • Sprawdzenie i archiwizacja dokumentacji powykonawczej
  • Współpraca z działami wewnętrznymi oraz budynkowymi usługodawcami zewnętrznymi celem zabezpieczenia wykonania terminowego i zgodnie z zakresem z umowy najmu prac i ich odbiór przez najemcę.
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie wyższe/preferowane techniczne
  • Min. trzyletnie doświadczenie w obszarze realizacji projektów budowlanych i nadzoru w zakresie fit out, wykończenia wnętrz biurowych i komercyjnych, instalacji
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Wiedza techniczna z zakresu branży budowlanej, dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Umiejętność zarządzania zespołami i delegowania zadań w pracy projektowej
  • Znajomość lokalnego i krajowego rynku budowlanego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji
  • Asertywność, zdecydowanie, operatywność
  • Skrupulatność, analityczne myślenie
Oferujemy
  • Możliwość współpracy z prestiżowymi Klientami, przy nieruchomościach z dużym potencjałem (powierzchnie biurowe i komercyjne)
  • Rozwijające stanowisko, możliwość poszerzania swojej wiedzy i kompetencji, współpracę ze specjalistami
  • Możliwości rozwoju w ramach struktur
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu – zależnie od preferencji Kandydata
  • Samodzielne stanowisko, gwarantujące wyzwania zawodowe i różnorodność działania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.