Fizjoterapeuta - branża medyczna

LEVEL WORK

Kościerzyna

55 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie
poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Fizjoterapeuta
branża medyczna
Miejsce pracy: Kościerzyna
Nr ref.: FIZJO/2020
Opis stanowiska:
  • wykonywanie czynności fizjoterapeuty.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • pewną umowę o pracę/kontrakt/zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.
Poznaj stanowisko: Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta jest to osoba, która zajmuje się usprawnianiem pacjentów. Do zadań fizjoterapeuty należy: przygotowanie i wykonanie zabiegów w celu eliminowania pewnych chorób i dolegliwości oraz zapobieganie ich nawrotom lub postępowi u pacjenta. Fizjoterapia to duży dział rehabilitacji, na który składają się: kinezyterapia (terapia ruchem), fizykoterapia (terapia czynnikami fizycznymi - energią ...
Praca Fizjoterapeuta